Váš nákupní košík je prázdný.
Zavřít
Hledat
Filtry

Nikdy dříve by mě nenapadlo, že budu s takovou hrdostí a odhodláním vytvářet kategorii pro zdravé maminky a miminka. Ale rok se s rokem sešel a ejhle, je to tu :)

Všechny produkty, které zde doporučuji mám vyzkoušené a prověřené, jsou vybrané s tou největší pečlivostí a to ve spolupráci s dalšími specialisty v oboru nutricionistiky. Pokud si nejste jisté, jak a zda jednotlivé produkty užívat, kombinovat a dávkovat, jsem Vám samozřejmě k dispozici. Dovolte mi ale taktéž uvést, že v žádném případě žádné mé sdělení nesupluje rady lékařů a jiných odborníků. Interpretuji pouze vlastní zkušenost.

Už v těhotenství jsem "bojovala" proti mýtům, polopravdám a vyvracela přežitá, ale za to zažitá "moudra". A tak jsem alespoň pozvolna prostřednictvím blogu Zdravé blondýny začala s osvětou, že zdravý životní styl je v rámci těhoteství více než žádoucí, že se dá nastolit i udržet. S osvětou budu pokračovat dál! Brzy chystám mnoho zajímavých a těžko hledatelných (nebo zatajovaných?) informací o kojení, a s tím přijde i objevení pravdy příkrmů a stravy miminek do jednoho roku.

Dochází mi trpělivost s tím, jak nám někteří (hlavně ti nadnárodní) výrobci "potravin" diktují, co je správné a co ne. A to mnohdy prostřednictví takových organizací, že by to člověka ani ve snu nenapadlo!

Zkrátka, je na co se těšit, tak tu buďte se mnou ;)

Vaše Zdravá blondýna, Zdravá máma

 

Zobrazit
Seřadit podle
Zobrazit
Seřadit podle
TOPlist